.

.

Guoyi бренд Z090 нови пристигнување 0.7 мм nib челик боја и злато метал ballpoint пенкало Висок Квалитет Канцеларија Училиште канцелариски подарок Пенкала

Guoyi бренд Z090 нови пристигнување 0.7 мм nib челик боја и злато метал ballpoint пенкало Висок Квалитет Канцеларија

DEN 120.00
DEN 134.40
-11 %
Од стока

Guoyi D018 на Тешки метали Ballpoint Пенкало. Подарок Кутии Висок Квалитет Канцеларија нови пенкало & Училиште канцелариски & Пишување Метал подароци пенкало 2.68 3.28 Нови Guoyi QA8 бакар топка-точка пенкало. Office & Училиште Материјали метал подарок Пенкала, Моливи & Пишување на Материјали Ballpoint Пенкала 2.88 3.12 Guoyi Бренд A199 Нови подароци бакар пенкало. Office & Училиште Материјали метал Пенкала, Моливи & Пишување на Материјали Ballpoint Пенкала 2.48 2.68 Guoyi Q033 Тешки метали Ballpoint Пенкало. Бизнис Подарок Кутии Висок Квалитет пенкало Office & Училиште канцелариски & Пишување Метал подароци пенкало 2.68 2.98 Guoyi бренд Z090 нови пристигнување 0.7 мм nib челик боја и злато метал ballpoint пенкало Висок Квалитет Канцеларија Училиште канцелариски подарок Пенкала 2.38 2.28 Guoyi D28 две-боја на злато метал Ballpoint Пенкало. Висок Квалитет Канцеларија Училиште канцелариски Пишување Подароци кутија за пакување на Метални пенкало 2.48 2.99 Guoyi Q08 Кинески сини и бели порцелански бакар Ballpoint пенкало.Office & Училиште канцелариски Материјали , Пишување Метал подароци пенкало 2.88 3.28 Guoyi D08 две-боја на злато метал Ballpoint Пенкало. Подарок Кутии Висок Квалитет Office & Училиште канцелариски & Пишување Метал подароци пенкало 2.66 2.89

Мастило Боја:
Црна, Сина
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
Z090
Материјал:
Метал
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
GUOYI
Должина:
14.5cm
Еден пенкало Тежина:
28g
Подарок пакет тежина:
66g
Мастило Боја:
Сина, Црна
R

Додатоци на производи