.

.

[4Y4A] 1pcs Шарени, Креативни Голем Дијамант Пенкала Задоволство Боја Куп Пенкало Кристал Пенкало Ѕвезда Потпис Подарок

[4Y4A] 1pcs Шарени, Креативни Голем Дијамант Пенкала Задоволство Боја Куп Пенкало Кристал Пенкало Ѕвезда Потпис

DEN 168.00
Од стока


Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
4Y4A
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Дијамант Пенкала
R

Додатоци на производи