.

.

Noblest Jinhao 599A Safari Calligraphy Фонтана Пенкало Пластична Капа & Барел Црна W15

Noblest Jinhao 599A Safari Calligraphy Фонтана Пенкало Пластична Капа & Барел Црна W15

DEN 53.00
DEN 57.60
-8 %
Од стока


Уникатен дизајн и 100% Сосема Нов!
Никогаш не се Користат и Не се Задржуваме!
Најдобриот подарок за вашите Пријатели или вашето семејство! Одлично за собирање! 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Фонтана pen Пенкало : Црна барел, Сребро клип Капа : Snap на типот на ззп Должина : 13.Ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение пред вас ќе оставиме *неутрален или *негативни повратни информации
3. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
Политика На Враќање :
Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход.
Ве молиме не заборавајте да ни даде Пет Ѕвезди на сите Детални Продавачот Рејтингот.Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со Темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања Пред Да Наддавање. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Jinhao Пенкало е инспириран од долгата историја и прекрасен традиционалната култура на Кина, која придонесува за ликовни уметнички елементи и дизајн концепт, и тоа 's обработени и завршен од страна на водечки светски техники.Ве молиме да ни ме преку 'МОЈАТА ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или купувањето
Контакт со нас на :
Ние сме во Шенжен на Pearl River Delta, која е место со развиена економија и Трговија Ние сме професија трговско друштво. Постојат околу 16000 видови на производи во мојата компанија,Нашите производи вклучуваат потрошувачка електроника, Помине Уметност Алатки, Облека и чевли, мобилен телефон додатоци , компјутери додатоци, автомобил додатоци, Мотоцикл пристапување, играчки & хоби, накит, бебе додатоци други корисни електроника предмети и др
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат.
Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето , сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.
Повратни информации :
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Благодарение на оригиналниот дизајн, врвот материјали, и таписерии изработка, таа се залага за одличен квалитет, трендот во трговијата, вредни за собирање, и сведок на историјата. Ве молиме да биде известен пред да конкурираат.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.51"(приближно) Количина : 1pc Имајте на ум : Нема мастило Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот не се задоволни со објектот по прими. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs
За функционални производи во нашата продавница (како што се : Полначи, Податоци кабли), која функција е иста како и опис, но вистинската боја и форма може да изгледа малку поинаква од слики, бидејќи на технички напредок и вистински акции држава.
Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.

Бренд Име:
OOTDTY
Пакување:
Лабава
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Nib Материјал:
Iraurita
Nib Тип:
Стандарден Тип
Посебна Апликација:
пишување
Пишување Точка:
0.7 mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
W0927
Тип:
фонтаната пен
R

Додатоци на производи