.

.

1.5 MM сина нуркање ракавици neoprene пливање, нуркање ракавици neoprene ракавица со магија стап за зимски пливачки топло,против пролизгување

1.5 MM сина нуркање ракавици neoprene пливање, нуркање ракавици neoprene ракавица со магија стап за зимски

DEN 437.00
DEN 475.20
-8 %
Од стока


S ЗА тинејџер
M за жени
L за мажи

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
owlwin
Број На Модел На:
Нуркање Ракавици -0235
Материјал:
Силикони
R

Додатоци на производи