.

.

Elecguru 9H Калено Стакло Екран Заштитник за Фосилни П Основачот ( 3 парчиња )

Elecguru 9H Калено Стакло Екран Заштитник за Фосилни П Основачот ( 3 парчиња )

DEN 424.00
DEN 847.68
-50 %
Од стока


добредојдовте на нашата продавница !
Elecguru 9 H Калено Стакло Екран Заштитник за Фосилни П Основачот ( 3 парчиња )
Ве молиме имајте предвид, Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво преку aliexpress порака систем. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. Ако сте задоволни со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас , ние ќе бидеме благодарни! Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодариме! Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот .Ние брод на Aliexpress"s address САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Руски Пријатели ве Молиме Оставете Ни Име и презиме(име, средно име и презиме) Поради руската Политика. Ви благодариме!
Опис
Објектот спецификите Тип : Екран Protecto Апликација Возрасна Група : Adul Компатибилен Модел : За Фосилни П Основач
Опис на производот наградуван Анти-Отсјај Фосилни П Основач Екран Заштитник, прецизност-се сечат за да одговараат на вашиот уред зададените димензии Dual-обложени високо-одделение PET) филм го Штити вашиот екран од гребење, отпечатоци од прсти, и прашина се Намалува за 90% од УВ зраци предизвикани од рефлектира светлина, заштита на вашите очи Glueless лепило обврзници совршено на вашиот екран и никогаш не ќе го оставам на леплива остатоци по пилинг Лесно се Перат и Еднократно ги Заштитува Чувствителните екран осетлив на допир од Гребнатини
Пакетот вклучува : 3x Екран Заштитник за фосилни П Основачот ( одговараат за генерација 1 ) 3x Сува Брише 3x Влажни Брише
Слики покажуваат

R

Додатоци на производи