.

.

XBERSTAR за Fitbit Алта Hr Watchband Рака Замена бенд Вистинска Кожа за Fitbit Алта Фитнес Тракер

XBERSTAR за Fitbit Алта Hr Watchband Рака Замена бенд Вистинска Кожа за Fitbit Алта Фитнес Тракер

DEN 354.00
DEN 393.12
-10 %
Од стока

modname=ckeditor
XBERSTAR Watchband Рака за Fitbit Алта Hr замена бенд Вистинска Кожа за Fitbit Алта Фитнес Тракер
Карактеристики : Компатибилен со Fitbit Алта HR / Алта Фитнес Тракер Завиткан Работ дизајниран,повеќе мазна и удобно Специјално дизајнирани конектор,лесен за инсталација и отстранување,без алатка потребни Класичен нерѓосувачки челик тока Мода,мека и издржливи Една големина одговара на повеќето 8 Боја за избор : Црна,Бела, Полноќно Сина, Црвена, Atrovirens, Сребро, Светлина Кафе, Кафе
Пакување содржи : 1*Кожа за на Рака (Fitbit tracker не се вклучени)
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас (Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници).
2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.)
пратката е предаден by China пост,Сингапур пост,Холандија пост. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Butplease се увери thatour цел isto им се овозможи на купувачите toreceive на packagequicklyandhad tochange theway на испорака.Ве молиме да се разбере !!!( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)
3. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност.
4. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации.
1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање.
3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети?
A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис.

Бренд Име:
XBERSTAR
Тип:
види рака
Функција:
Passometer,Фитнес Тракер
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Јазик:
Англиски
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Објектот:
за Fitbit Алта Hr замена бенд
R

Додатоци на производи