.

.

XBERSTAR Силикони Заштитник Случај за Црна Птица BB10/BB10S iGPSPORT IGS10 Велосипед GPS Компјутер Силиконска Кожа Заштити Случај Маска

XBERSTAR Силикони Заштитник Случај за Црна Птица BB10/BB10S iGPSPORT IGS10 Велосипед GPS Компјутер Силиконска

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Од стока


XBERSTAR Силикони Заштитник Случај за Црна Птица BB10/BB10 S i GPSPORT IGS10 Велосипед GPS Компјутер Силиконска Кожа Заштити Случај Маска
Опис :
Ова високо квалитетни трајни силиконска кожа случаи треба вашата GPS Велосипедизам Компјутер опфатени, овозможувајќи пристап до сите порти и функции, додека одржување на тоа тенок и заштитена од сите страни. Направени од високо-одделение зелена силикон, и совршено се вклопуваат за контури на вашиот Црна Птица BB10/BB10 S & i GPSPORT IGS10 GPS Велосипедизам Компјутер.
Карактеристики : Силиконска кожа случај за Црна Птица BB10/BB10 S & i GPSPORT IGS10 GPS велосипед Компјутер мека лушпа случај нудат максимална заштита Заштита на вашиот GPS компјутер од шок и гребнатини Целосен пристап до сите порти, копчиња и функции се Направи вашиот уред на повеќе модни и стилски Ultra light-тежина и издржливи Лесно snap/исклучување инсталација 4 боја за избор : Црна, Бела, Црвена, Вар Зелена
Пакување Вклучува : 1* i GPSPORT IGS10 Велосипед GPS Компјутер Силикони Случај (GPS Компјутер не се вклучени)
1. Ние прифаќаме Alipay. 2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас ( Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници) . 2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.) пратката е предаден од страна на Кина пост,Сингапур пост,Холандија пост. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Но, бидете уверени дека нашата цел е да им се овозможи на купувачите да го примите пакетот и брзо мораше да го промени начинот на испорака . Ве молиме да се разбере !!! ( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) 3. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност. 4. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации. 1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање. 3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. 4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. П : дали има некој попуст за крупни цел? A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager. П : Дали сте поддршка пад на превозот? A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети? A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис.

Јазик:
Шпански,Англиски,Италијански,Француски,Португалски,Руски
Тип:
Случаи
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Passometer,Фитнес Тракер
Бренд Име:
XBERSTAR
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Објектот:
Силиконски Заштитник Случај
погоден:
за Црна Птица BB10/BB10S & iGPSPORT IGS10 Велосипед GPS Компјутер
R

Додатоци на производи