.

.

Метал Рака Screwless Нерѓосувачки Челик Хривнија Wristband го Замени Додатоци Метал врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker watchband

Метал Рака Screwless Нерѓосувачки Челик Хривнија Wristband го Замени Додатоци Метал врвка за околу Рака За

DEN 685.44
Од стока


Метал Рака Screwless Нерѓосувачки Челик Хривнија Wristband го Замени Додатоци Метал врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker watchband
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Сите не ' рѓосувачки челик цврста жица mesh со блокирам затворач
Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб, една големина одговара на сите
Брзо ослободување затворач
Специјално дизајнирани конектор, лесен за инсталација и отстранување, без алатки потребни за
Мекоста е умерен, носат многу удобно
Компресија на калапи, цврсти и издржливи
Компатибилен за Fitbit Алта Активност Tracke

Пакетот Вклучува :
1pc Wristband (без мало пакет)
12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

Бренд Име:
Херој Iand
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип:
врвка за околу рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
за fitbit алта
Јазик:
за fitbit алта
R

Додатоци на производи