.

.

Помине Уметност Декорација 10pcs/Многу Панк Крстот Легура Помине Уметност Ретро Црно 3D Помине Совет Ноктите Уметност Декорација Бесплатен превозот

Помине Уметност Декорација 10pcs/Многу Панк Крстот Легура Помине Уметност Ретро Црно 3D Помине Совет Ноктите

DEN 36.00
DEN 71.04
-49 %
Од стока


Помине Уметност 10pcs/Многу 3 D Помине Уметност Сјајот Јасно Кристал Легура Круна Дизајн Помине Уметност Производи Украси Додаток
Пакување : 1 Lot=10pcs
Карактеристики :
100% сосема нов Тежина : 15g Боја : Како на сликата Материјал : Алуминиум Кристал Голем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик Тоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјални Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка база полски Место на нокти Со овој сет, вашите нокти ќе биде повеќе атрактивен Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.
Ние Брод на Светот , освен APO/FPO . Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние може да го реши секоја ситуација!Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволство.

R

Додатоци на производи