.

.

CAMMITEVER 14 Бои Сирена Опашка Ќебе Капчиња Сирена Ќебе За Возрасни Супер Меки Сите Сезони Спиење Плетени Ќебиња

CAMMITEVER 14 Бои Сирена Опашка Ќебе Капчиња Сирена Ќебе За Возрасни Супер Меки Сите Сезони Спиење Плетени

DEN 343.00
DEN 624.00
-45 %
Од стока


Карактеристики :
Предиво : Акрилик Спецификации :
14 Бои да се избере
4 Големини : 90*50cm, 140*70cm, 180*90cm, 195*90cm Пакет се Вклучени :
1x Сирена Ќебе
Ако сакате да купите многу производи или да стане дистрибутер во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас несомнено!
Ние ќе ви даде трговија на големо цена(пониска) .
Ние и нашата фабрика ќе ја цениме секоја можност да соработуваме со вас и резервни нема напор да се направи победа-победа на нас!!!
~~~~~~~~~~~~~~
Кина Самитот Извоз
~~~~~~~~~~~~~~
Превозот На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Објектите ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање од страна на Воздух mail и превозот ќе треба околу 8-15 работни дена( бесплатен превозот). Може да се е-мејл мене или дозволете ми да знам онлајн ако ви треба брзо, јас ќе го испратам до тебе со други express, јас ќе го избере најдобриот и најевтиниот за вас. Превозот време : за НАС & Канада : 8~16 дена да европските Земји : 10~18 дена да Азија Coutires : 7~ 15 дена за други Земји : 20~30 дена
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". Вашиот satisfation е нашата извршување. Ако има било какви прашања во врска со нашиот производ, превозот, пакет и така натаму,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро

Големина:
90 50cm, 140 70cm, 180 80cm, 195 90cm
Функција:
Погоден За Носене,Анти-Pilling,Преносни
Употреба:
Патување,Пикник,Дома
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
сирена опашка ќебе
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Обликот:
овална
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
100% Акрилна
Измијте Стил:
Рака Мие
Бренд Име:
CAMMITEVER
Тежина:
700g
Стил:
Медитеранот
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Рачно изработени
R

Додатоци на производи