.

.

Хоби Изразат Dakimakura Јапонски Hugging Тело Перница Покрие Hitorijime Мојот Херој - Kousuke Ooshiba & Masahiro Setagawa H3634

Хоби Изразат Dakimakura Јапонски Hugging Тело Перница Покрие Hitorijime Мојот Херој - Kousuke Ooshiba & Masahiro

DEN 1339.00
DEN 1439.52
-7 %
Од стока


Брз Преглед :
Dakimakura Hugging Тело Перница Маска
Четири Ткаенини за да Изберете Од :
Праска Кожата, Природни Сомот, Јапонски Текстил, Две Начин Tricot
Димензија : 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 во) или 160 см x 50 см (63 x 19.6 во)
Answer : ___________________________ Note : Перница ги опфаќаат Само; Внатрешните Перница НЕ се вклучени
Спецификација/Карактеристики :
100% Автентични Dakimakura
Животот Големина Перница Маска
Колекционерски
Otaku Waifu/Husbando
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Е Внатрешниот Перница се вклучени?
Нема. За да додадете Внатрешна Перница, .
2. Имаме Обичај прави?
100% Yes. За детали,
3. Дали ние нудиме лестер дизајни?
Yes (да). Испратете ни порака, ако се 18+ можеме да испратите лестер слики
за вас, или за да се најдат предмети би сакале да ги имате.
Гарантира :
БЕСПЛАТЕН Превозот
СЛОБОДНИ се Враќа во Светот
100% Пари Гаранција За
Бродови во 2-3 работни дена
Следење на број вклучени за сите нарачки
1 ~ 2 Недели Време На Испорака
Видео URL : https : //www.youtube.com/embed/PDRPs1 Jhzx Y

Големина:
150 cm x 50 cm, 160 cm x 50 cm
Шема:
Печатени
Непристојни Слика:
No
Употреба:
Хотел,Дома
Стил:
Обична
Тип:
Pillowcase
одделение:
одделение А
Функција:
Не-Токсични
Ткаенина Count:
60
Број На Модел На:
H3634
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
тема count:
500TC
Материјал:
Полиестер / Памук
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Dakimakura
Функција:
Удобно
Тип:
Pillowcase
Должина:
For Single Pillow
R

Додатоци на производи