.

.

VOCALOID2 Аниме Miku 150*50CM Долго Hugging Тело Перница Случај Покрие PillowCases #35712

VOCALOID2 Аниме Miku 150*50CM Долго Hugging Тело Перница Случај Покрие PillowCases 35712

DEN 936.00
DEN 1199.52
-22 %
Од стока


Перница случај пример
Состојба :
Новиот Код : 35709-35713 Опис :
големина : 150*50cm
материјал : terylene & памук
слика : еднострани
забелешка : Перница случај е задната страна е бела.Постојат боја аберации помеѓу производи " слики и материјални предмети, ве молиме да ги материјал објект како.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак,ве Молиме да не го земе.Ви благодариме за разбирањето!
Плаќање
Temp прифати ALIPAY САМО!
Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранција
Превозот
Превозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната. Сите производи се спакувани со внимание. За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија .
Датум на Пристигнување : прибл 7-20 дена.Но, понекогаш тоа ќе трае подолго, до 20 дена или повеќе. Токму пристигнување време да варира во зависност од разликата локација.
Не постои наплата или враќање бидејќи на предмети " пакет промени или оштетени. Ние ќе се обидеме да ги заштити објектот. Сепак, јас не може да се избегне појава на оштетување за време на превозот.
Запомнете да го внесете точна адреса под Alipay.
Политика На Враќање
Нема враќање & се вратат треба да им биде дозволено по договори се завршени.
Без вештачки штета.
Превозот и ракувањето со надомест не може да биде исплатен под наплата состојба.
Сите тврдеше дека објектот треба да бидат обезбедени јасно слика да се прикажува ни скршена состојба.
Забелешка
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми пред да замине негативни повратни информации.
Имаме за цел да обезбеди одлична по продажба на услуги, и ќе се обиде на секој разумен решение за решавање на проблемот за задоволство на двете страни. Било информации можете да контактирате со нас и ние ќе се врати веднаш штом ќе може да.
Нашиот успех во голема мера зависи од вас, ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен шопинг.
автомобил-опфаќа завеси автомобил опфаќа перница перница покрие тепих плажа крпа tulle завеси almofada cortinas декоративни перници
emoji almofadas dakimakura завеса mandala tapete tapestry завеси за дневна соба cortina cojines ќебе круг плажа крпа
свадба декорација постелнина поставете крпа coussin троседот покрие перница покрие tablecloth housse де coussin papelaria фламинго чаир
tapetes перница водат мебел опфаќа 3d завеси кујна завеси pesca capa де almofada rideaux pour le салон прекривки маска
маса крпа tapetes став casa sala патување перница комарец нето постелнина tapis боксер автомобил-стил, kussenhoes троседот сирена ќебе
нордиските волан тркала toalla playa tulle plaid casamento cortinas dormitorio стол опфаќа capa almofada dachshund cojin
rideaux завеси за спалната соба килим чаршаф housse де couette alfombras funda cojin cojines decorativos перница покрива ананас
edredon табела тркач перници дома декор alfombra стол покрие француски булдог белгија свадба компјутер стол куче youtube
cojines decorativos став троседот toalha де меса cortinas став sala де estar декоративни перница покрива риболов навлаки за дома декор
теписи за дневна соба mandala tapestry serviette де plage sabanas rideau затемнување завеси housse де кочии almofada decorativa
кревет покрие pillowcase travesseiro cobertor tapis салон стол опфаќа spandex ткаенина перници gardinen toalha де banho фрли перници
перници overwatch emoji перница манта totoro bedspread chemin de табела симпсонови вратот перница јога мат морски serviette де plage ronde

Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични
Ткаенина Count:
20
тема count:
100TC
одделение:
Квалификуван
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома
Број На Модел На:
35712
Стил:
Печатење Во Боја
R

Додатоци на производи