.

.

200*230cm Згусне Руно Ќебиња Кревет Микрофибер Цар Големина Mantas E Cobertor Де Casal Кадифен Sherpa Ќебе На Креветот Топло Мека

200*230cm Згусне Руно Ќебиња Кревет Микрофибер Цар Големина Mantas E Cobertor Де Casal Кадифен Sherpa Ќебе

DEN 1816.00
DEN 2136.00
-15 %
Од стока


end165316010814
Луксузна мека фрли карактеристики на купот, така кадифен, тоа е сигурен да стане вашиот нов омилени ќебе на креветот детали за производот
Може да биде машина за измиени и исушени дома, или суво чистење
Од Купувачот
Треба да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно,
се надевам дека ќе уживаат во шопинг во нашата продавница!!!

R

Додатоци на производи