.

.

200*230cm Згусне Руно Ќебиња Кревет Микрофибер Цар Големина Mantas E Cobertor Де Casal Кадифен Sherpa Ќебе На Креветот Топло Мека

200*230cm Згусне Руно Ќебиња Кревет Микрофибер Цар Големина Mantas E Cobertor Де Casal Кадифен Sherpa Ќебе

DEN 1816.00
DEN 2136.00
-15 %
Од стока


end165316010814
Луксузна мека фрли карактеристики на купот, така кадифен, тоа е сигурен да стане вашиот нов омилени ќебе на креветот детали за производот
Може да биде машина за измиени и исушени дома, или суво чистење
Од Купувачот
Треба да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно,
се надевам дека ќе уживаат во шопинг во нашата продавница!!!

Големина:
200x230cm, 180x200cm, 150x200cm
Функција:
Погоден За Носене,Преносни,Загрева,Пламен Retardant,Анти-Pilling
Возрасна Група:
Возрасни лица
Употреба:
Војската,Пикник,Патување,Дома,Во Болница,Авион,Хотел
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Техника:
Плетени
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Зима
Тежина:
1.7kg
одделение:
квалитет
Бренд Име:
firstlight
Стил:
Европа
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
b017
1:
Црвено Ќебе
2:
Зелено Ќебе
3:
Blure Ќебе
4:
Кралот Големина Ќебе
5:
Sherpa Руно Ќебе
6:
Згусне Ќебе
7:
Ќебе На Креветот
8:
ќебе за кревет
9:
Mantas Ќебе
Големина:
200cmX230cm
R

Додатоци на производи