.

.

Мажите Про Спортски Gymming БРЗО-СУВА Тренингот Компресира Capri Исече Секојдневен Шорцеви За боди билдинг Работи Тенок Фитнес Yogaing 1014

Мажите Про Спортски Gymming БРЗО-СУВА Тренингот Компресира Capri Исече Секојдневен Шорцеви За боди билдинг

DEN 410.00
DEN 744.96
-45 %
Од стока


Пакет : Шорцеви *1 парче
Answer : ___________________________ Note : линк е само за шорцеви,не вклучувајќи и други работи.
Ако сакате да се купи врвот,ве молиме кликнете на сликата :
Големина на Табелата(cm) Предложени од страна на продавачот. Само наменета да се користи како refrence. Одговара може да се разликуваат во зависност од материјали и производителот. големина на Половината Ширина( см ) Хип Ширина( см ) Панталона должина( cm ) летаат должина( cm ) Висина Опсег( cm ) Опсег на Тежина( kg ) S 60-70 68-78 40 30 155-165 45-55 M 64-74 71.5-82.5 40.5 30.5 165-170 50-60 L 68-78 75-85 41 31 170-175 60-70 XL 72-82 78.5-88.5 41.5 31.5 175-180 70-80 XXL 76-86 82-92 42 32 180-190 80-90 XXXL 80-90 85.5-95.5 42.5 32.5 190-195 90-100 Големина на Табелата(инчи) Предложени од страна на продавачот. Само наменета да се користи како refrence. Одговара може да се разликуваат во зависност од материјали и производителот. големина на Половината Ширина( инчи ) Хип Ширина( инчи ) Панталона должина( инчи ) летаат должина( инчи ) Висина Опсег( инчи ) Опсег на Тежина( lb ) S 23.62-27.56 26.77-30.71 15.75 11.81 61.02-64.96 99.21-121.25 М 25.20-29.13 28.15-32.48 15.94 12.01 64.96-66.93 110.23-132.28 L 26.77-30.71 29.53-33.46 16.14 12.20 66.93-68.90 132.28-154.32 XL 28.35-32.28 30.91-34.84 16.34 12.40 68.90-70.87 154.32-176.37 XXL 29.92-33.86 32.28-36.22 16.54 12.60 70.87-74.80 176.37-198.42 XXXL 31.50-35.43 33.66-37.60 16.73 12.80 74.80-76.77 198.42-220.46

R

Додатоци на производи