.

.

Trecaan Ctton Топката String Светлина За Божиќ Празникот Табела Украс Светлина Светилка 10/20/30 Led Лента Дома Спална Соба Оркестарот Garlands

Trecaan Ctton Топката String Светлина За Божиќ Празникот Табела Украс Светлина Светилка 10/20/30 Led Лента

DEN 418.00
DEN 464.64
-10 %
Од стока


Точка Име : Led string светлина
LED Количина : 10pcs/20pcs/30pcs
Должина : 1.8 Метри/3.3 Метар/4.8 Метар
Резервни помеѓу топката : 15cm
Големина на топка : Abt 6cm
Боја на топки : како на сликата покажува
Извор на светлина : Led Монистра
Материјал : Памук ПВЦ
Емитуваат боја на string светлина : Топло бела
Погоден : Внатрешна декорација
Оперативен метод : Батерија Управувана(Батерија, не се вклучени)
Пакет : 1 buc led string светлина
1.Ние ви препорачуваме да користите Зачувам која е безбедна и за нас. Плаќањето е објавен само за нас откако ќе се потврдува дека стоката е примена.
2.Ако барањето други начини на плаќање, како што се TT банка / Western Union, pls се потврди со нас.
3. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
4. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, целосно име и презиме, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
5.Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашања на плаќање на плаќање.
1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
1.Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
3.Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Ви благодариме за разбирањето!

Wattage:
1.8M 10leds, 3.3M 20leds, 4.8M 30leds
Употреба:
празник
Е Светилки Вклучени:
Yes
Приклучок Тип:
Никој
боја:
Повеќе
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
H-1.8M10L-АА-MX-14
сертификација:
RoHS,CE
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Празник Име:
Божиќ
Гаранција:
2 година
Повод:
Градина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
1-5m
Глава Број:
1-19 глава
Бренд Име:
trecaan
Должина:
180cm
Е dimmable:
No
Музика:
Никој
Карактеристики:
Убава,истакнување,фенси
Напон:
3V
Тип На Батерија:
AA
Тело Материјал:
Памук
База Тип:
Никој
Должина:
1.8 M/3.3M/4.8M
LED КОЛИЧИНА:
10pcs/20pcs/30pcs
Топка Со Дијаметар Од:
6cm
feature1:
Посебно за сите видови на одмор
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Напојување:
3 еез АА батерија (не се вклучуваат)
Пакет:
1pcs led string
feature2:
памук топка
функција 3:
Дома декорација додатоци
карактеристика 4:
лента на светлина
R

Додатоци на производи