.

.

12pcs Батерија LED Свеќи Flameless Светлина Електрични Свеќа Waxless Светилка на Вљубените Роденден, Свадба Црква Оркестарот Топла Продажба

12pcs Батерија LED Свеќи Flameless Светлина Електрични Свеќа Waxless Светилка на Вљубените Роденден, Свадба

DEN 9360.00
Од стока


12pcs Батерија LED Свеќи Flameless Светлина Електрични Свеќа Waxless Светилка
Валентин Роденден, Свадба Црква Оркестарот Топла Продажба
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : Полнење LED свеќа светлина
Напон : 220v / 110v
Извор на светлина моќ : 0.15 W
Оперативен температура : -40 ° -70 °
Светлосен живот : 80,000 часа или така
Време на полнење : 6-8 часа
Осветлување time : еден-време полно со електрична енергија, работни часови може да достигне 10 часа или така
Големина : 52.5 * 34.5 * 55cm
Тежина : 19.5 kg

Бренд Име:
ZJMZYM
Е Светилки Вклучени:
No
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
Батерија
Напон:
220V
Тип На Батерија:
копчето ќелија
сертификација:
CE
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
no
Е dimmable:
No
Глава Број:
1-19 глава
Повод:
дневна соба
Број На Модел На:
FD077
Должина:
4cm
Празник Име:
Valentie Ден
Карактеристики:
Полнење LED свеќа светлина
боја:
Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
База Тип:
Други
Број На Производ:
FD077
Име:
Полнење LED свеќа светлина
Напон:
220v / 110v
Извор На Светлина Моќ:
0.15 w
Температурата На Работа:
-40 степен -70 степен
Светлосен живот:
80,000 часа или така
Време На Полнење:
6-8 часа
Осветлување време:
еден-време полно со електрична енергија, работни часови може да достигне 10 часа или така
Големина:
52.5 * 34.5 * 55cm
Тежина:
19.5kg
R

Додатоци на производи