.

.

Микрофон ветробранското стакло Пена Маска, WS-1032,Сунѓерот шофершајбната , 10мм отворање и 32-милиметри внатрешна должина , бесплатен превозот 100 компјутери / многу

Микрофон ветробранското стакло Пена Маска, WS-1032,Сунѓерот шофершајбната , 10мм отворање и 32-милиметри внатрешна

DEN 3840.00
Од стока


. Пена Микрофон windscreens WS-1032 во црна боја.
. Микрофон сунѓерот ветробрани
. Расположливиот Микрофон пена опфаќа
Големина на : внатрешен opening10mm & внатрешна должина 32-милиметри . Целокупната дијаметар 22mm & Целокупната должина 38mm. Тоа одговара на микрофони со микрофон со дијаметар од 9-11mm, поради пена еластичност .
Карактеристики :
. За да се заштитат Микрофони од бучавата во позадина & правец на бучава
. Да ги красат Микрофон со шарени капи .
. За да се задржи Микрофони далеку од влажност, особено кога се зборува .
. Лесно отстранете ја и заменете ја носи еден
. Висок квалитет и еластична пени .

R

Додатоци на производи