.

.

Силиконски Работи Спорт Слушалка Слушалка за Уво во Куки Висат за iphone X 8 7 Earpods Samsung Xiaomi Hauwei Слушалки Earbuds Earhook

Силиконски Работи Спорт Слушалка Слушалка за Уво во Куки Висат за iphone X 8 7 Earpods Samsung Xiaomi Hauwei

DEN 71.52
Од стока


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. На слушалка куките се направени од силикон, меки и удобни. Компактни димензии, лесен со кука за вашиот пренослив носат. Не грижете се за слушалки намалува, ужива спортови се Применуваат со : Слушалка Кабел со Дијаметар од 1,5 мм-2mm Количина : 2 Пара
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет.
2. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори.
1. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата .
2. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно.
3. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. И Трае 3-10 Дена Од Express.
4. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа.
5. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци.
6. Време На Испорака За Вашиот Референца :
ЗАБЕЛЕШКА : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е Предвидено од Страна На Превозникот И Исклучува време на Викендите И Празниците. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона.
1. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. 2. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза.
3. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина.
4. Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # .
5.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци се Вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот И Продавачот се Откаже Од Трансакцијата Од Aliexpress. Или, Можете Да Изберете Да Имате Замена.
1. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. 2. Ако Имате Било Какви Прашања За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Бидете Задоволни. 3. Ве Молиме Да Ни Даде Позитивни Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации. Ние Ќе Работиме Со Вас Да Ги Реши Сите Проблеми.

боја:
2 Пара Црна, 2 Пара Јасно, 2 Пара Црвена, 2 Пара Сина, 2 различни бои
Тип На Објект:
earhook
Големина:
Fit with earphone cable diameter
Материјал:
Силикони
Пакет:
No
Бренд Име:
KomoKe
Број На Модел На:
Универзална Earhook за earpods iphone, Samsung, Huawei Xiaomi Слушалка
R

Додатоци на производи