.

.

Надградба на Сребро Аудио Кабел За DENON АХ-NC800 NC732 D320 D340 D400 Слушалки Со Далечински Микрофон

Надградба на Сребро Аудио Кабел За DENON АХ-NC800 NC732 D320 D340 D400 Слушалки Со Далечински Микрофон

DEN 815.52
Од стока

Должина 120cm / 4ft Sliver Кабел Сребро-обложено бакарна жица дека е можно да се добие повеќе совршен квалитет на звукот. Кабел жица тело материјал е полимерни композитни флексибилни Тефлон, Затоа, флексибилноста е добро, многу долг живот, добри издржливост.

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
со mic3.5mm
Големина:
120cm with mic
Бренд Име:
Earmax
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
R

Додатоци на производи