.

.

Стерео 3,5 мм Blutooth Безжична За Автомобил Музика Bluetooth Аудио Приемникот Адаптер Помошен За Headphone Reciever Џек Handsfree

Стерео 3,5 мм Blutooth Безжична За Автомобил Музика Bluetooth Аудио Приемникот Адаптер Помошен За Headphone

DEN 129.00
DEN 135.84
-5 %
Од стока

Говорникот Bluetooth Приемник Преносни Bluetooth Примачите MP3 Аудио 10 W Звучен Систем за Телефонот Автомобил Bluetooth Приемник
Карактеристики :
• 100% сосема нов и висок квалитет
• Совршена за стерео во автомобил, жичен слушалка, звучници, слушалки, и сите ПОМОШЕН(3.5 mm) аудио влезни уреди,
изработка на жичен уреди стане безжична bluetooth уреди
• Авто Моќ-Исклучување на функцијата
• Гласовните прашува како "Спарување", "Исклучување" за да знаете статус
• Ниско ниво на батеријата алармот
• Поддршка за поврзување на 2 уреди
• Со selfie shutter функција
• LED индикатор светлина
• Volume+/-, Минатата/Следната песна, Одговор/cancel/последен повик redial
• Англиски јазик & Кинески префрлате
• Plug & play, брза конекција, автоматски повторното вклучување
• Вграден микрофон, напредно отстранување на бучава, loseless аудио пренос,HD разговор
Спецификација :
• Bluetooth Верзија : V4.1
• Фреквентен Опсег : 2.4 GHz
• Изградена во Li-ion Батерија : надополнување на 30min, изведба 4hrs
• Bluetooth Опсег : 10 M(над)
• Димензија : 59 x 15 x 12mm(над)
Пакетот Вклучува :
• 1 x Bluetooth Приемник
• 1 х 3.5 мм Аудио Приклучок
• 1 x Упатство
Ова Bluetooth Приемник му овозможува безжичен слушање на било Bluetooth-от уред. Тоа се работи од страна да биде вклучен во говорник, на слушалка или аудио систем на избор, и се спарени со музичкиот плеер преку Bluetooth конекција. По спарувањето, корисниците можат да уживаат во музиката на нивната волја!

боја:
Црна, Бела
Bluetooth Стандард:
Bluetooth v4.1
Звук Песна:
Двојно
Пакет:
Yes
Поддржува AAC:
No
Бренд Име:
MOONBIFFY
Интерфејс:
3.5 mm
Број На Модел На:
Bluetooth
Поддршка Apt-x:
No
Висока Дефиниција Поддршка:
Никој
Содржина:
Аудио
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Функција:
Никој
Безжична Тип:
Bluetooth
WIFI Стандард:
Никој
R

Додатоци на производи