.

.

3.5 mm Машки да се Женски Слушалки Стерео Слушалка Аудио Splitter Адаптер Кабел За ipod, ipad, iPhone 7 6 5S Samsung, LG XiaoMi Huawei

3.5 mm Машки да се Женски Слушалки Стерео Слушалка Аудио Splitter Адаптер Кабел За ipod, ipad, iPhone 7 6 5S

DEN 52.32
Од стока

Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа. Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет. Ако Имате Било Какви Прашања За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Бидете Задоволни. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време.5 mm стерео приклучок со овој адаптер Компатибилен со :
Одлично за Apple i Phone, i Pod, i Pad, Mp3, Mp4, PDA, КОМПЈУТЕР, HIFI систем или било media player со 3.
Опис :
Користете го овој аудио splitter кабел за да го поврзете АУДИО опрема помеѓу 3,5 мм порта и 2 x 3,5 ММ пристаништа Конектори : Машки 3,5 мм за Женската 2 x 3,5 мм Разделување кабел дизајн за лесно поврзување на две аудио уреди Со овој адаптер можете да погодно за споделување на прекрасната музика со пријатели Plug две групи на 3,5 мм слушалки во еден стандарден 3. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење.5 мм слушалка или џек Пакет се вклучуваат : 1 х 3. Време На Испорака За Вашиот Референца :
ЗАБЕЛЕШКА : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е Предвидено од Страна На Превозникот И Исклучува време на Викендите И Празниците. Ние Ќе Работиме Со Вас Да Ги Реши Сите Проблеми. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. Или, Можете Да Изберете Да Имате Замена. И Трае 3-10 Дена Од Express. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи.5 мм М/С Слушалки Стерео Аудио Splitter
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза. Ве Молиме Да Ни Даде Позитивни Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци се Вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот И Продавачот се Откаже Од Трансакцијата Од Aliexpress. Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # . · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи.

R

Додатоци на производи