.

.

Ht3 месинг суспензија акустична јазик шила tripod Големи 43mm hifi засилувач

Ht3 месинг суспензија акустична јазик шила tripod Големи 43mm hifi засилувач

DEN 3225.60
Од стока

детали за производот
Спецификација : 43 mm во дијаметар, висока 33 mm висок, единство, толеранција е помалку од 0.1 mm

R

Додатоци на производи