.

.

6 компјутери/Многу Гроздобер агенда лаптоп Спирала дневно време излет меморандуми Дневник книга Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали A6830

6 компјутери/Многу Гроздобер агенда лаптоп Спирала дневно време излет меморандуми Дневник книга Канцелариски

DEN 1152.00
DEN 1440.00
-20 %
Од стока


6 компјутери/Многу Гроздобер агенда лаптоп Спирала дневно време излет меморандуми Дневник книга Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали A6830
Функција :
Инспирација : Гроздобер kraft.
Боја : 1 стил.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 13.3*19cm, 50 листови .
Тежина : 145g.
Функција : Лаптоп / Дневник / Подарок / Промоцијата.
Совет : Ова е 6 компјутери/Многу. секоја книга вклучува 50 листови агенда.

Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
Kraft
Број На Модел На:
агенда
Тип:
Дневник
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Стил:
Гроздобер
Внатрешните Страници:
40 Листови
Страна Обврзувачки Режим:
Серпентина/Спирала
Бренд Име:
VALIOSOPA
Стил:
Спирала
R

Додатоци на производи