.

.

Hatimry Вистинска кожа А4 големина 4holes весник лаптоп sketh книги notepad за бизнис гроздобер karft лаптоп училиште материјали

Hatimry Вистинска кожа А4 големина 4holes весник лаптоп sketh книги notepad за бизнис гроздобер karft лаптоп

DEN 2875.20
Од стока


Ако го купите , ние ќе подарок присутни додека да продаваат надвор.
Ако го купите, можете да ја пораката што сакате engrave букви и слика на вашата нарачка. ние слободни engrave помалку од 8 букви.

боја:
Жолта, Темно црвена, Мазна браун, мазни површини, жолта
Големина:
A4 kraft blank paper, A4 kraft line paper
Употреба:
Бизнис Патување
Бренд Име:
HATIMRY
Број На Модел На:
NB01709270001
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Маска Материјал:
кожа
Внатрешните Страници:
80 Листови
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Со Заклучување:
Yes
Стил:
Гроздобер
Стил:
Спирала
Тип:
Notepad
Употреба:
бизнис
R

Додатоци на производи