.

.

Гроздобер kraft агенда лаптоп Спирала излет Дневен распоред меморандуми Дневник книга Да се направи листа Канцелариски Канцеларија Училиште материјали F830

Гроздобер kraft агенда лаптоп Спирала излет Дневен распоред меморандуми Дневник книга Да се направи листа Канцелариски

DEN 269.00
DEN 384.00
-30 %
Од стока


Гроздобер kraft агенда лаптоп Спирала излет Дневен распоред меморандуми Дневник книга Да се направи листа Канцелариски Канцеларија Училиште материјали F830
Функција :
Инспирација : Гроздобер kraft.
Боја : 1 стил.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 13.3*19cm, 50 листови .
Тежина : 145g.
Функција : Лаптоп / Дневник / Подарок / Промоцијата.
Совет : Ова е агендата книга .

Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Тип:
Организатор/Планер
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Стил:
Гроздобер
Маска Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
Во излет
Бренд Име:
VALIOSOPA
Стил:
Спирала
Внатрешните Страници:
50 листови
R

Додатоци на производи