.

.

Топла Продажба на Нови Мали Црни Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла

Топла Продажба на Нови Мали Црни Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла

DEN 62.88
Од стока


PQWN Топла Нови Мали Црни Соларен LED Светилка w/ Keychain корисна уредни светла
Соларен LED Светилка
Соларен Keychain
LED Светилка
Фенерче
Светлото Соларен панел претвора сонце или амбиентална светлина да ја дополните
3 часови на работа по 30 минути изложеност на светлина
Три светла LED светла
Лесно се вклопува во џеб или ташна
Никогаш не се без светлина повторно!
Замислете светло доволно мал за да го прикачите на вашиот keychain, но со три моќни LED светла, и тоа никогаш не треба батерии!
Ова е Соларна Светилка Keychain.
Мал соларен панел на задната страна на светлото претвора светлина на енергија за напојување на светла LED светла.
Не cranking или тресење е потребно.
Дури и амбиентална светлина е доволно за да се задржи оваа тешка светло сјае светло!
На вашиот keychain, секогаш подготвени! Големина 2 ½ " x 1 ½ "x½".

Тип На Објект:
Рефлектори
Број На Модел На:
нови пристигнување
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Тип На Светилка:
Камп
сертификација:
CCC
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
Warsun
R

Додатоци на производи