.

.

нови оригинални ТВ-лцд проектор крушка светилка XL-2200 XL 2200 за Sony KF-WS60/ KF-WS60M1/ KF-60E300A

нови оригинални ТВ-лцд проектор крушка светилка XL-2200 XL 2200 за Sony KF-WS60/ KF-WS60M1/ KF-60E300A

DEN 5664.00
Од стока


светилка модел : XL-2200
моќност : UHP 100-120 W
светилка големина : 65*70mm
работа со : Sony KDF-E55 A20/ KDF-60 XS955/ KDF-60 WF655
KDF-55 WF655/ KDF-55 XS955/ KDF-E60 A20
животен век : прибл. 2000-4000hrs
гаранција : 180 денови од добие светилка
MOQ : 1 компјутер
оваа цена за оригинални светилка како photoes :
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

R

Додатоци на производи