.

.

Евтини Корални Пром Фустани Долг Плус Големина Vestidos де Formatura Бисери Chiffon Applique Формално Вечер Партија Фустани Увезени од Кина

Евтини Корални Пром Фустани Долг Плус Големина Vestidos де Formatura Бисери Chiffon Applique Формално Вечер

DEN 4416.00
DEN 5520.00
-20 %
Од стока


Опис на производот
Евтини Корални Пром Фустани Долг Плус Големина Vestidos де Formatura Бисери Chiffon Applique Формално Вечер Партија Фустани Увезени од Кина
Стандардна Големина Графикони :
Ако големината е начин на исклучување стандардна големина , можете да ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на e-mail пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.
Големина На Топ Листите
Проверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја број
Превозот Време
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ . Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Политика За Наплата
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот. Сите налози се обработени според вашата нарачка потврда, и ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи сите клиенти. 1. Враќање ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 7 дена по добивањето на објектот. Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Вратени точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи.
Известување за Додаток : фустанот не содржат било кој додаток,како свадбен превез,ракавици,итн во обои Различни слики : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации,особено меѓу CRT и LCD Мерења : Plese се најде на локалните прилагодување да ви помогне да се земе мерки на Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да го заврши цел онлајн, и ни остави позитивен фидбек . Ние ќе се обидеме потрудиме да победи вашиот 5 ѕвезди . Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред вашите негативни повратни информации.

боја:
Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
KS Ми Unshakenes
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
12
Половината:
Империја
Декорација:
Beading,Бисери,Чипка,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Бамбус Влакна,Памук
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Големина:
проверете ја големината на топ листите
боја:
проверете боја на топ листите
Шиење Време:
7-20 дена
време на испорака:
3-15 дена
Корални Пром Фустани:
Евтини пром фустани
пром фустани долг:
пром фустани плус големина
vestidos де formatura:
Формално Вечер Партија Фустани
фустан за матура:
vestidos де гала
R

Додатоци на производи