.

.

Романтични Секси Plung V Pleated Мека Tulle Контраст Боја Сина, Розова Посебен Повод Фустан

Романтични Секси Plung V Pleated Мека Tulle Контраст Боја Сина, Розова Посебен Повод Фустан

DEN 39553.92
Од стока


боја:
како Слика
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Декорација:
Нивоа,Pleat,Beading
Бренд Име:
jueshe
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
ГД-050
Вистински Слики:
Yes
Воз:
Понесете Воз
Моден Елемент:
Контраст Боја
Ткаенина Тип:
tulle
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
MOQ:
1 Парче
Повод:
Прослава & Матурска Partys
Место на Потекло:
Suzhou, Кина (Копно)
Боја:
Сина
Големина:
Custom Made / Standard Size
Должина:
Floor-length
Деколте:
Plung V
Силуета:
Линија
Ткаенини:
tulle
Слика Тип:
Вистински Слики
R

Додатоци на производи