.

.

Multicolor Нов оглас Права Линија Партиција Цевка String Завеса Спални Дом Decore Свадба Хотел 1x2m 3x3m француски Windo

Multicolor Нов оглас Права Линија Партиција Цевка String Завеса Спални Дом Decore Свадба Хотел 1x2m 3x3m француски

DEN 387.00
DEN 624.00
-38 %
Од стока

Мрачно Перспектива Права Линија Завеса Партиција Цевка Завеси За Живеење Дома Декорација Свадба Хотел 1m*2m француски Прозорец Големина : Цевка завеса : 1 Mx2 M ( ширина е обично помеѓу 0.9-1.1 М, висина е обично помеѓу 1.9-2.1 M) 3 Mx3 M ( ширина е обично помеѓу 2.9-3М, висина е обично помеѓу 2.8-3 M) Ако завесата е премногу високо,може да се намали со себе кога ќе виси на завеси. исто така може да се прилагоди според вашиот прозорец големина,можете да контактирате со детали. Пакет : 1pcs на завесата. Завој, tassels, монистра не се вклучени во цената. Материјал Опис : материјалот е 100% Полиестер Опис : Слика и вистински објект може да постои мало боја,тоа е предизвикан од светлината интензитет,снимање методи и така натаму, се надевам, ќе може да се разбере. 7 боја 6-1 6-2 3-1 3-2 3-3 3-4 3-5 2-1 2-2 20 боја

Големина:
100 wide 200cm long, 300 wide 280cm long
Обработка:
Цевка Завеса
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Цевка Завеса
Функција:
Перспектива
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Лента
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Шема:
линија
Формат:
завој
R

Додатоци на производи