.

.

Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Апстракт Вертикална Шарени Прави Линии Геометриски Жив Ленти Дизајн Портокал Marigold

Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Апстракт Вертикална Шарени Прави Линии Геометриски Жив Ленти Дизајн Портокал

DEN 1905.00
DEN 3734.40
-49 %
Од стока


Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам.Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Апстракт Вертикални и Хоризонтални Преминал Заоблени Линии Геометриски Шарени Шема Портокал Светло Сина, Кафена,Дома Декор Прозорец Drapes 2 Панел во Собата за Дневна Соба, Спална соба
A04.Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Апстракт Вертикална Наредени Мека Пастелни Директно Бендови Линија Ленти Геометриски Печати Светло Розова Јоргованот Сина,Дома Декор Прозорец Drapes 2 Панел во Собата за Дневна Соба, Спална соба
A05.Совршена големина за повеќето соби & спални соби,Уникатен.ДОДАВА ГОЛЕМА ПЕРСПЕКТИВА : Bold графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење
4.
Клучни Карактеристики На Производот
1.
Плаќање
Ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена по примање на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг. Материјал : сатен завеса.Ние ќе ги ажурира секоја недела.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!!
Вашето задоволство е важно за нас. Исто така да Прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа/Перница/Постер/Мат/Ќебе/Прозорец завеси/Туш завеси/Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Апстракт Жив Старата Мода.Се прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа/Перница/Постер/Мат/Ќебе/Прозорец завеси/Туш завеси/Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.Таму може да биде благо боја разлика помеѓу фотографии и вистински предмети поради осветлување и display settings. Ние, исто така, ќе ја ротирате сликата или вертикално или хоризонтално за да се обезбеди најдобро одговара. Вклучува 2.Не се Вклучени : завеса род или друг хардвер.МАШИНА ПЕРАТ : На ладно деликатна циклус, Висат сува само.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот 5 ѕвездички.Вистински.Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Апстракт Различни Обоени Ленти Вертикална Шема Фанки Современите Уметнички Плочка Илустрација Multicolor,Дома Декор Прозорец Drapes 2 Панел во Собата за Дневна Соба, Спална соба
A12.Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Апстракт Вертикална Шарени Пастелни Тон на Боја Бендови Линии Позадина Наутички Дизајн Небото и Темно Сина,Дома Декор Прозорец Drapes 2 Панел во Собата за Дневна Соба, Спална соба
A08.Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Апстракт Вертикална Шарени Шема Живописни Бои Polka Точки и Кругови Заоблени Дизајн Жолта боја Бело Црвена,Дома Декор Прозорец Drapes 2 Панел во Собата за Дневна Соба, Спална соба
A09.Вклучува : 1x пластична кеса + 2x сатен странични панели.
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка,од вас многу!
Добредојде! Се надевам дека ќе имаат среќен пат во SCOCICI продавница!
[Копче!] 1.Поради размерот на различни големина ние може да ја исечете сликата и менување аспект малку да се обезбеди слика не се изгуби тоа е главна тема.

Големина:
55W x 39H Inch, 55W x 45H Inch, 84W x 84H Inch, 108W x 63H Inch, 108W x 72H Inch, 108W x 84H Inch, 108W x 90H Inch, 108W x 95H Inch, 108W x 108H Inch, 120W x 66H Inch
Бренд Име:
SCOCICI
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Тока/Цевка Завеса
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Материјал:
Сатенски ткаенина
Шема:
Печатени
Стил:
Модерна
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Формат:
Скала Појас
Сезоната:
Пролет, лето, есен и зима
Обликот:
Правоаголник,Квадрат
Возрасна Група:
Деца / Возрасни
Шаблон Тип:
Печатени
боја:
Како pcitures прикажани
R

Додатоци на производи