.

.

Американската Јане Европската овошје зелена завеса ткаенина сликарство ретро спалната соба на ден завеса екрани

Американската Јане Европската овошје зелена завеса ткаенина сликарство ретро спалната соба на ден завеса екрани

DEN 1621.44
Од стока


совети : Завеса : Ширина 2.8 m, купи широк, поддршка на екрани $ 31 по метар. Завеса valance $ 75 по метар. Цената вклучува парче на завесата :
Ткаенина ширина од 1 m, 2.6 m висока, не вклучувајќи завеса valance цена (повисока цена завеса valance, ве молиме, и ние треба да контакт). Прифати прилагодено стилови и големини Почитувани Купувачот : ако треба различна големина, pls контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви се исполнат! исто така можете да ни кажете големината на прозорецот,ние може да ви помогне да comfirm на кои големината на завесата што ви е потребно! ова е промоција предмети,па ние треба да даде најниска цена,ви Благодариме!
Како да купам завеси, Прво : Мерка на големината на прозорецот
Второ : Изберете завеса обработка стил, како што е прикажано подолу :
Трето, бројот на завеса материјал : (1) : Опција A, C, E, овие три, збрчкана завеси, завеса ткаенина ширина мора да купите два пати ширината на прозорецот, како на пример : вашиот прозорец ширина од еден метар, на два метри од завеса ткаенина купување. (2) : Опции B, D, овие две, нема странични набори, ширината на завесата = ширина на вашиот прозорец. За големината, ве молиме контактирајте со сервисот не е јасно, се надевам дека за да ви дадеме помош, и се надевам дека и ние може да обезбеди корисни совети, ви благодариме Завеса обработка : Завеси слободни обработка, се обработуваат во она што стил, ве молиме оставете порака до мене, ви благодарам.
Купувачот мора да ги прочитате Завеса текстил, боја не е група на ткаенини, завеси имаат одредена боја, завеса крпа блиску-во снимањето на отворено под природна светлина од специфична боја во вид преовладува. Бидејќи крпа површината сјај, боја различни агли постојат разлики, постојат и камерите на дел од намалувањето на различни бои, некој вид на ткаенина со голем боја на боја бара, ве молиме да се биде внимателен кога ќе го купите!
ПРЕВОЗОТ :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1) да ја прифатиме Зачувам, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
ПОВРАТНИ информации :
ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни пет ѕвезди и позитивни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.
Ние може да се направи трговија на големо, добредојдени да се зборува за соработката ! Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

R

Додатоци на производи