.

.

Трговија на големо Еден Процент 1% ER Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Нов Дизајн Сребро Механички Завртка Моторни Biker Mens Жените Прстен SWR0738

Трговија на големо Еден Процент 1% ER Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Нов Дизајн Сребро Механички Завртка

DEN 138.72
Од стока


STYLEJEWELRYS
Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки челик накит

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SWR0738
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
STBZCXH
Пол:
Унисекс
Големина (НИ):
#7 #8 #9 #10 #11 #12 #13
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи