.

.

Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Кул Сребро Запад Каубој Сино Зелена Црвена Камен Најновите Прстен

Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Кул Сребро Запад Каубој Сино Зелена Црвена Камен Најновите Прстен

DEN 287.52
Од стока


плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.
Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и телефонски број се во право
превозот
Ние ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини. Ние, исто така може да понуди ЕМС или DHL превозот за слободен ако цел е над 500 долари.
Превозот Услуга
Земја
Проценето Време На Испорака
Кина Пост Воздухопловната
САД 7~15days
Австралија
Канада
Велика БРИТАНИЈА
САД
15-35 дена
Азија
Европски Земји
20-40 дена
15-35 дена
Други Земји
20-40 дена
Бразил & Русија
25-50 дена
Од DHL,EMS,Што е потребно за 4-12 работни дена да пристигнат.
со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
се врати Ако ние испрати еден ред или неисправни објект за вас, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе бидат одговорни за наплата или замена.
Ако со текот на 35 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери превозот информации. Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме среќни да помогнеме.
feadback&контактирајте со нас
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Boyard
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
прстен
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Моден
R

Додатоци на производи