.

.

Најновите Романтична Среќа Детелина 925 Sterling Silver Прстени Прилагодливи Прстени Кубни Циркони Двојно Слоеви Прстен За Жените Накит За Подарок

Најновите Романтична Среќа Детелина 925 Sterling Silver Прстени Прилагодливи Прстени Кубни Циркони Двојно Слоеви

DEN 168.00
DEN 258.24
-35 %
Од стока


Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 16-35days. 60days, Бразил-60days Ali Express Стандард Превозот 16-35days. 60days e Packet 15-25days 35days. ЕМС 5-15days 27days DHL 3-8days 23days ПРОЗОРЦИ 3-8days 23days Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-50days 60-90days Ali Express Saver Превозот 20-35days. 60days
Квалитетот Проблем
Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит, Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на дека плаќање.
Ние обезбеди 15 дена се Врати Услуга
За да не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да ја напуштат повратни информации или отворен спор, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
PS-30156
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро,Месинг
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
СТРАСТИТЕ
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Површината Ширина:
9mm
Повод:
Годишнина
Материјал:
бакар-nickle
Функција:
Придружени Со Здравје И Богатство
Метална боја:
Platinum Позлатен
Метал Печат:
925,Фунта
Форма:
Сребро И Бакар,Кубен Циркони
Прстени Големина:
прилагодлив
Гаранција:
Не Е Лесно Да Се Оксидираат И На Забите
Одговара:
Запознавање/ Подарок/ Годишнината/ Свадба Подарок/ Матурска
Тип:
925 Sterling Silver Кубни Циркони Двојно Слоеви Прстени
Пакет:
Моден накит подароци кутија за пакување
превозот:
Воздушен Транспорт,Момент Песна На Вашата Нарачка
Цел Процес На Времето:
Бродови Надвор Во Рок Од 48 Часа
R

Додатоци на производи