.

.

FAMSHIN Бренд Жените Прстен се Зголеми Златна Боја Прст Ангажман Прстени за Жените Свадба Прстени anillos Тело Накит

FAMSHIN Бренд Жените Прстен се Зголеми Златна Боја Прст Ангажман Прстени за Жените Свадба Прстени anillos Тело

DEN 120.00
DEN 239.04
-50 %
Од стока

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме Милениче 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Пакет Листата : 1 X. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на фотографиите. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Прстени
1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Со Платформа за плаќање
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот на дел димензии.39 во Пакет тежина : 10g / 0. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ви благодариме! Боја : исто како на слика Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Пол : Жените Боја : Роза Злато Материјал : Алуминиумски + Кристал Големина : 6 7 8 9# Количина : 1 КОМПЈУТЕР Пакет големина : 11 * 11* 1 cm / 4.
FAMSHIN Бренд Жените Прстен се Зголеми Златна Боја Прст Ангажман Прстени за Жените Свадба Прстени anillos Тело Накит
Карактеристики : FAMSHIN Бренд Жените Прстен се Зголеми Златна Боја Прст Ангажман Прстени за Жените Свадба Прстени anillos Тело Накит 1.

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
SKU R196
Материјал:
Кристално
Површината Ширина:
4mm
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
FAMSHIN
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
O
Функција:
Други
R

Додатоци на производи