.

.

925 Sterling Silver Цвет Прстен Голема Реално S925 Тајландски Сребрени Прстени за Жените Накит Прилагодлива Големина

925 Sterling Silver Цвет Прстен Голема Реално S925 Тајландски Сребрени Прстени за Жените Накит Прилагодлива

DEN 738.00
DEN 923.04
-20 %
Од стока


925 Sterling Silver Цвет Прстен 100% Реално S925 Тајландски Сребрени Прстени за Жените Накит Прилагодлива Големина
Производи Покаже : што е проценти од сребро ? повеќе потоа 92.5%
Вистински фотографии :

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Симпатична/Романтичен
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
925 фунта сребрен прстен
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
13mm
Бренд Име:
FNJ
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
околу 7.4 g;
забелешка:
најмалата големина е за САД
совет:
925-sterling-сребро-прстени
Стил:
Прстени
прстен:
прстени за жени
Име:
Моден Прстен
Стил 2:
ангажирање прстен
Стилот 3:
свадба прстени
Стилот 4:
925 sterling silver прстени за жени
Стилот 5:
sterling silver прстени
R

Додатоци на производи