.

.

Vnox Мажите Шепа Дизајн Прстен Гроздобер Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Прст Прстен Машки Лица Коктел Накит НИ Size 8 9 10 11 12

Vnox Мажите Шепа Дизајн Прстен Гроздобер Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Прст Прстен Машки Лица Коктел Накит

DEN 227.00
DEN 412.32
-45 %
Од стока


ОПИС
1.Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing,Анти-алергија, метални избор на висок квалитет на накит
2.Повод : Улица,Дневна,Неврзан
3.Големина на : НИ Size 8 9 10 11 12
4.Пакување : Кутија или Сомот торбичка за да се спакуваат предмети
5.Следење на информациите кои се на располагање за да се обезбеди вашата пратка и 30-дена гаранција за парите назад,100% Сигурен референци.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ПАКЕТ
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
VNOX
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
VNOX-РК-391S
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
12mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Кул
Големина:
US size 8 9 10 11 12
боја:
сребрена боја
Материјал:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Функција:
Шепа Дизајн
Стил:
Мода/Панк
Повод:
Партија/Улица
Услугата За Гаранција:
30-дена Парите Назад
R

Додатоци на производи