.

.

10Pcs Нов Дизајн Спирала Текстура Злато Нерѓосувачки Челик Прстени За Жени Мажи Накит трговија на Големо Bules Многу Никогаш не Исчезнат Топла Продажба LB4017

10Pcs Нов Дизајн Спирала Текстура Злато Нерѓосувачки Челик Прстени За Жени Мажи Накит трговија на Големо Bules

DEN 410.00
DEN 561.60
-27 %
Од стока

Ве молиме додадете за чување на листата. со почит.com/store/228974 Ви Благодариме
. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави рамнодушен повратни информации или 1-3 ѕвезда добар фидбек .25,#11, ( 5 големина Мешани големина ) Количеството : 10 Pcs Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик,со висок квалитет ААА кубни циркон Мазна, сјајна Забелешка : Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Можете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит. Ве молиме додадете за чување на листата.68 мм дијаметар
Ве молиме следете ги нашите големина маса , одберете ја точната големина.
Состојба : Сосема Нов Тип : Мода Класичен Нерѓосувачки Челик Прстен Никогаш не Исчезнат Големина : САД #6.5# 8# 9# 10# 11#
6.89 мм дијаметар 10# = 20 дијаметар 11# = 20.5# = 17 mm дијаметар 8# = 18. На крај, ви посакувам среќен шопинг. Ако нарачате повеќе од 120 ДОЛАРИ во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и можете да добиете на вашите предмети повеќе брза од нормалниот пратката. Ако нарачате повеќе од 150 во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и имавме подготвени некои прилично подароци за вас, која вреди повеќе од 20 USD!!!
Ве молиме не произволно остави негативни повратни информации , ние сме добра продавница , ако не ја прими прстен, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници .Pleasenote дека ова isthe големина на сад. Ние прифаќаме да се вратат.
Пет НИ Големина : 6. Ве молам само уживајте во вашата шопинг,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас топло,ние сме толку среќни да ви обезбеди најдобар услуги!
Можете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит.Враќање мора да биде во оригинална состојба; 2. ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме додадете за чување на листата.Купувачи се плати за враќање поштарина.Се врати во рок од 7 дена; 3. Ви благодариме~
· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 24-48 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл. Ние ќе платите за вашата загуба. Ние ќе одговор за вас во рок од 24 часа работни дена.
Можете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит.2 мм дијаметар 9# = 18.Благодарам и почит. На крај, ви посакувам среќен шопинг.
RU BR ГОЛЕМИНА И ПОВЕЌЕ
Ве молиме не произволно остави негативни повратни информации , ние сме добра продавница , ако не ја прими прстен, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници . Ви благодариме~ http : //www. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1. со почит.
· Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку нашата продавница.Нешто може да се реши преку комуникација,
· Вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот,Ако сте задоволни со нашата вкупна услуга,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ви благодариме~
и
Следно,ќе choosethe sizethat ви одговара. Ние ќе платите за вашата загуба. Ако прстени имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да ги сликите што сакате да ги испратите до нас. 24 часа за ревизија на вашата исплата )
· Само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 20-35 работни дена да пристигнат.
· Ние секогаш спремни да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги!Вашето задоволство е наша најдобра охрабрување!Ако имате било какви прашања или не добиете предмети.
Можете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит. Ако прстени имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да ги сликите што сакате да ги испратите до нас.(Оваа промоција се однесува само на големите земји кои имаат нормален товар правила,Ако живеете во друга држава,ве молиме contast ни за локација за подигнување на такси превозот,ви благодариме однапред!) 2 .

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм,4.5 мм,5.5 мм,3.5 мм,4mm,9mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
EcooLin
R

Додатоци на производи