.

.

Луксузни Накит Круг Портокал Druzy Суровини Аголна Полу Скапоцен Камен Шарм, Отворајќи Кристал Златен Метал Прилагодливи Отвори Унисекс Прстен

Луксузни Накит Круг Портокал Druzy Суровини Аголна Полу Скапоцен Камен Шарм, Отворајќи Кристал Златен Метал

DEN 410.00
DEN 465.60
-12 %
Од стока


Тип : прилагодлив прстен
Материјал : злато позлатен бакарни легури на метал прстен база, druzy камен и кристал површина
Големина : прилагодлив за прстен
ширина 3cm, периметар 5.6 cm
дијаметар на круг druzy 2.3 см

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
waipai2d920d
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Површината Ширина:
3cm
боја:
Портокал
компанијата информации :
Гуангжу Kejialai Накит Co.,Ltd
Тип:
унисекс отвори прстен
детали:
Прилагодлива големина
Материјал:
природни сина, тиркизна. злато позлатен бакарни легури база
Големина детали :
ширина 3cm, периметар 5.6 cm.одговара на големината 7.25 до 10
Употреба:
љубителите' накит,подароци, партија, годишнина, свадба
occation:
stree кадар, патување, frestival, свадбен подарок
R

Додатоци на производи