.

.

Евтини цена Блескав Стил на Дизајн ААА Циркони чисто злато на ѕвонење мода накит Партија Прстени sz #7 #7.5 JR1884A

Евтини цена Блескав Стил на Дизајн ААА Циркони чисто злато на ѕвонење мода накит Партија Прстени sz 7 7.5

DEN 253.00
DEN 312.00
-19 %
Од стока


Чекор 1 . Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
Чекор 2 . Направи на раскрсницата на хартија.
Чекор 3 . Мерење на должина,тогаш се circomference.
Само prong поставување со рака!
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Три Животната Средина Позлатен
5.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
2. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
3.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
Бесплатен превозот Фабрика Цена мода накит Боја Кристал 18k злато позлатен Прстени JR1765 A САД големина #6 #7 #6.75 #5.75 #7.75 #8 САД$ 6.20 /парче
Nobby Стил на Дизајн ААА Циркони 18k злато позлатен мода накит Партија Прстени sz #5.5#6.75 #8 #8.5 #7.5 JR1798 A US$ 4.86 /парче
Nobby Аметист ААА Циркони 18k Бело злато позлатен мода накит Партија Прстени sz #6.75#7.75 #8.75 #8.5 #7.5 JR1797 A US$ 5.10 /парче
Круг Стил на Дизајн ААА Циркони 18k злато позлатен мода накит Партија Прстени sz #6.75#7.75 JR1795 A US$ 4.85 /парче
Кралската Нежен Стил Peridot ААА Циркони 18k злато позлатен мода накит Партија Прстени sz #6 #7 #8 #6.75 #7.75 JR1794 A US$ 4.65 /парче
Hotselling стил ААА Циркони 18k злато позлатен мода накит Партија Прстени sz #9 #8 #7 #7.25 #7.75 JR1796 A US$ 5.20 /парче
Кралската Нежен Стил Peridot ААА Циркони 18k злато позлатен мода накит Партија Прстени sz #6 #6.75 JR1793 A US$ 4.55 /парче
Срцето Стил Стил на Дизајн ААА Циркони 18k злато позлатен мода накит Партија Прстени sz #5.75#7.75 #8 #5.5 JR1791 A US$ 4.65 /парче

Прстен Големина:
7, 7.5
Метална боја:
Злато-боја
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Површината Ширина:
16mm
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JR1884A
Бренд Име:
Ayowei
Состојба:
Нови
квалитет:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Главниот Камен:
циркони
Метал Печат:
Никој
Гем Боја:
Бела
Ракување со времето:
Еден работен ден
Поставување:
Prong поставување
Тежина:
3.57g
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи