.

.

Кралската дизајн Фабрика Цена мода накит Боја Кристал тон злато Прстени Здрава накит JR1881USA големина #6.5 #7.5

Кралската дизајн Фабрика Цена мода накит Боја Кристал тон злато Прстени Здрава накит JR1881USA големина 6.5

DEN 203.00
DEN 312.00
-35 %
Од стока

modname=ckeditor
Ние само нудиме врвен квалитет на накит
Секој стил се тестира ,и да го положат
Три Животната Средина Позлатен
Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
Само prong поставување со рака!
Избегнувајте Хемикалии
Избегнувајте Бања
Да Се Избегне Несреќа
Избегнувајте Пот
Избришете со мека крпа
Не се носат додека спиете
Од безбедносни причини, Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
Цел износ помалку од $10 send via Кина пост воздухопловната за слободни.ако сакате да го испратите со други изразат како што курирската служба DHL,EMS и така натаму ќе мора да плаќаат повеќе за 10$ 15$ за poatage.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 3-7 работни дена по добиени расчисти исплата.
Цел износ повеќе од $10 помалку од $150,испрати преку Хонгконг пост воздухопловната за слободни
Цел износ повеќе од $200 ќе ја испрати преку DHL, или ЕМС за слободни
Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно!
Нашите производи се достапни и превозот во Светот каде ви се;
Тоа нормално се зема 7-30 работни дена да повеќето земји, актуелните време на испорака најмногу зависи од дестинацијата на живеење. Време на испорака трае приближно.
А) европските Земји : 15-30 дена.
Б) Северна Америка : 10-25 работни дена.
В) Австралија : 15-30 дена.
D) Други земји : 30 работни дена или повеќе.
Секој дополнителен објект нема да додадете било превозот и ракувањето со обвиненија.
Пакување големина тука може да се разликуваат од реалните пакување големина, ако се многу загрижени за пакување големина, ве молиме контактирајте со нас и пред тоа, ние ќе ви ги понудиме на вас.
Ако се појават какви било проблеми, сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот, Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо;ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 25 дена.
Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе се примени на објект, ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние сме подготвени да им помогне и да ви помогне во секое време.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и поддршка.
Ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации,ви благодарам многу за вашата помош! ^_^
Ние сме голем тим на енергични и амбициозни млади луѓе. Ние сме биле во трговијата на модата накит од 2009 година и ние тоа го сакаат;
Ние имаме Тули и Малтер Продавници во Хонг Конг и сега сме тука на земјата на aliexpress каде што илјадници соништата се направени;
Ние ќе се однесуваме во натпреварувачки дух и извршување на перфекционизам да ви обезбеди со највредната стока и повеќето удобно услуга;
Имаме за цел да обезбеди посветен услуга, и место клиент над сите. Вашиот покровителство е нашата најголема чест.
Нашата канцеларија и трговски центар :
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку постави прашање, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Работното Време во Хонг Конг Сонцето. да Fri, 10 : 00 - 12 : 00 часот , 13 : 30 - 18 : 30 ЧАСОТ, Ние одмор во саботата.

R

Додатоци на производи