.

.

Мин 1pc ѕвезда midi зглоб прстени петокрак облик прст прстени злато/сребрена/розово злато ѕвезда зглоб прстен JZ223

Мин 1pc ѕвезда midi зглоб прстени петокрак облик прст прстени злато/сребрена/розово злато ѕвезда зглоб прстен

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
JZ223
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Бренд Име:
Shuangshuo
Материјал:
Бакар
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи