.

.

Jisensp Нови Пристигнување Круг Жените Прстени Антички Гроздобер Стил Прстен Мода Единствен Едноставен Дами Прстени R082

Jisensp Нови Пристигнување Круг Жените Прстени Антички Гроздобер Стил Прстен Мода Единствен Едноставен Дами

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Прстени
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Површината Ширина:
2.5 mm
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
jisensp
Материјал:
Цинк Легура
прстен:
круг прстен
2017 Мода прстен:
уникатен прстен
жените прстен:
мажите прстен
R

Додатоци на производи