.

.

2018 нови накит прстен, отворајќи со Голем круг Циркони кристал камења купи најголемиот дел на кина, Бела и Златна боја со висок квалитет midi прстени

2018 нови накит прстен, отворајќи со Голем круг Циркони кристал камења купи најголемиот дел на кина, Бела и

DEN 924.00
DEN 1444.32
-36 %
Од стока


НАС & МОЖАТ да AU/GB/велика БРИТАНИЈА MK/DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1/2 15.7 9 9.50 9 49 6 6 L 1/2 16.5 12 12.75 12 51.8 7 7 N 1/2 17.3 15 15.25 14 54.4 8 8 P 1/2 18 17 17.75 16 56.9 9 9 R 1/2 19 20 19.75 18 59.5 10 10 Т 1/2 20 22 22 20 62.1
1/Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit. Ние ќе го Препрати или Враќање на пари за вас.
2/За било која причина не сте задоволни со предмети, Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати се врати превозот цена.
Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.
Whats App & Wechat : 0086 13412363562
1.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.
2.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна. Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty, ако најдете на заштита на време е исклучено, ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
3.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата, ве молиме да оди да ги земе со себе. Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
4.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.
О : Прво,ве молиме контактирајте со нас со слики, а потоа ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја, Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Месинг
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
MYYR7022
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YLMyself
Површината Ширина:
20mm
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
13.30 g (Приближно)
Боја 1:
Злато боја со Јасно кубни циркони кристално
Боја 2:
Бела боја поставката со јасни кубни циркони кристал камења
CZ големини:
RS10.0 mm; RS1.4mm; RS2.25mm
Ширина:
25 mm
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Метал Тип:
Животната средина бакар никел слободни Кадмиум слободни доведе слободни
Метал:
Бакар (Олово бесплатно)
Прстен големини:
САД Големина 6,7,8,9
R

Додатоци на производи