.

.

Мин 1pc Нова мода Имитација Геометриски Прстен Едноставна Зглоб Прстен Накит, за Подароци JZ206

Мин 1pc Нова мода Имитација Геометриски Прстен Едноставна Зглоб Прстен Накит, за Подароци JZ206

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


Детални pitures :
Стр ayment :
Ние го прифатат плаќање направени од страна на Зачувам, Western Union, ТТ и така натаму.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди нарачка '.адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се 100% исто како и вистинските објектот ,ве молиме оставете мала разлика.
Повратни информации :
5 ѕвезда повратни информации е високо ценет ,имаме професионална КК тим за да се испита секоја производство внимателно пред превозот,ако имате било какви проблеми со нашиот квалитет или услуга,plz контактирајте со нас да се реши тоа на почетокот .Ние се обезбеди ние нема да ве изневерам.
Пред да замине било негативни повратните информации ве молиме контактирајте со нас, ние веруваме дека можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови.

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Број На Модел На:
прстен
Пол:
Жените
Бренд Име:
Shuangshuo
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Бакар
R

Додатоци на производи