.

.

Бесплатен превозот !! 10pcs 18x18mm Плоштадот Течни Прстени, стакло меур Течни прстени, Стакло Свет Меур Шишенцето прстени, стаклено шише прстени

Бесплатен превозот !! 10pcs 18x18mm Плоштадот Течни Прстени, стакло меур Течни прстени, Стакло Свет Меур Шишенцето

DEN 863.00
DEN 959.04
-10 %
Од стока


Бесплатен превозот !! 10pcs 18x18mm Плоштадот Течни Прстени, стакло меур Течни прстени, Стакло Свет Меур Шишенцето прстени, стаклено шише прстени
еден сет вклучуваат само една чаша свет,една база
Не ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.
DIY треба лепак.
ЗА ПРИМЕР
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Круг
Стил:
Чешка
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи