.

.

AE-CANFLY Топла Продажба Жените Зглоб Прстени Шупливи надвор Остава Легура Прстени Поставите 3pcs/set 1D2019

AE-CANFLY Топла Продажба Жените Зглоб Прстени Шупливи надвор Остава Легура Прстени Поставите 3pcs/set 1D2019

DEN 73.00
DEN 133.92
-45 %
Од стока


.
Топла Продажба Жените Зглоб Прстени Шупливи надвор Остава Легура Прстени Сет
Вашето внимание ве молам : 1.Ако цел е помалку од $5 , ние ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус; 2.Ако цел повеќе од $7 , ние ќе брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Ако цел повеќе од $150 ,слободен брод преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци); 4.Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме! Опис : Точка име : Прстени сет Материјал : Алуминиум Боја : сребро, злато Шема : Лист Големина : 16mm~17mm Стил : Мода Состојба : Висок квалитет на Објектот покаже :

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Бренд Име:
AE-CANFLY
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
1D2019,1D2020
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Сребро, Злато
Стил:
Тренди
Моделот Shape:
Растенијата
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој
R

Додатоци на производи