.

.

LYCOON висок квалитет 316L не ' рѓосувачки челик бенд со големи кристали прстени во транспарентна Езеро сина боја за жени

LYCOON висок квалитет 316L не ' рѓосувачки челик бенд со големи кристали прстени во транспарентна Езеро сина

DEN 959.52
Од стока


Почитувани купувачот, weclome до нашата продавница! Ние сме една фабрика, weclome трговија на големо и мало. Сите нашите производи се направени од 316 L не ' рѓосувачки челик. Никогаш не згаснат, алергиски, ' рѓа.
ЗАБЕЛЕШКА 1. Цел повеќе од 50 ДОЛАРИ, слободни изненадување подарок. 2.Цел повеќе од 200 американски ДОЛАРИ, обезбедува бесплатни курирската служба DHL.
LYCOON висок квалитет 316 L не 'рѓосувачки челик бенд со големи кристали прстени во транспарентна Езеро сина боја за жените Предмети име : Нерѓосувачки челик кристал прстен Meterial : Нерѓосувачки челик ,кристално Метална боја : Челик боја Пол : Жените Стил : најдобар 316 L не' рѓосувачки челик. само еден дизајн за вас Состојба : brand new опис на Производот/ум : Оригиналниот дизајн, да се донесе елеганција, noblensess и достоинството на вашиот живот. За жените, ќе се сеќаваме секогаш.
1) Сите на нашите предмети се обезбеди бесплатен превозот Aliexpress превозот
Забелешка : Ако ви е потребна други превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.
2) Можеме да ги отфрлиме превозот, можете да го напуштите вашиот клиент е испорака адреса кога место
цел, тогаш ние ќе брод стоки за вашиот клиент директно.
3) ве Молиме љубезно да се зголеми двојно проверете ги вашите ИСПОРАКА, АДРЕСА и ТЕЛЕФОН НЕ.
кога ставање на наредби.

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Површината Ширина:
20mm
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
LYCOON
Број На Модел На:
R0614
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи