.

.

Jisensp Нова Мода Прстени Мали Отвори Царска Круна Прстен Накит корејски Женски Кул Симпатична Midi Прстен за Жените Партија Подароци R081

Jisensp Нова Мода Прстени Мали Отвори Царска Круна Прстен Накит корејски Женски Кул Симпатична Midi Прстен

DEN 47.52
Од стока


Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
прстен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Површината Ширина:
2.5 mm
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
jisensp
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
кул прстени за жени:
прстен
ангажирање прстен:
панк прстен
Прстен Женски:
кул прстени за жени
прстен жени:
smart прстен
Свадба прстен:
Ветувањето Накит
нерѓосувачки челик прстени:
Шарм Прстени
партија прстен:
Обичај Прстени
изјава накит:
бесконечност Прстен
партија додатоци:
Одобрението за промет на големо за жени
R

Додатоци на производи